Wolontariat

Kasy pancerne

Kasy pancerne i sejfy to nasza ochrona przed włamaniem a co za tym idzie przed utratą naszych dóbr materialnych. Jeżeli mamy wartościowe przedmioty, dokumenty lub przechowujemy w domu określone, wysokie kwoty pieniężne to kasa pancerna jest nam niezbędna.

Dzisiaj na rynku jest spory wybór przeróżnych sejfów, dużych lub małych kas pancernych. Wystarczy tylko określić nasze potrzeby i zakupić dla siebie odpowiedni mebel pancerny.
Wszystkie kasy pancerne produkowane są z jak najlepszych materiałów, posiadają odpowiednie certyfikaty i zabezpieczają doskonale nasze drogocenności. Kasy pancerne są odporne na wszelkiego rodzaju próby włamań. Te odporności włamań określone są kolejnymi klasami, do których przypisywane są dane kasy pancerne. Klas jest od II do IV, każda wyprodukowana kasa pancerna od razu jest klasyfikowana do danej klasy, przez co zaznacza się do jakich wartości jest przeznaczona dana kasa.
Kasy pancerne z przeznaczeniem do przechowywania broni, posiadają certyfikowane zamki w klasie A.
O wartościach przechowywanych w poszczególnych kasach pancernych i o wszelkich potrzebnych normach opisuje rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji z 2010 roku.
W rozporządzeniu tym są zapisy w kasach jakich klas można przechowywać jakie wartości pieniężne. Zaznaczone są tam informacje o lekkich kasach pancernych i ciężkich kasach i sejfach.

Kasy pancerne
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)
Previous article
Firmy w Krakowie
Next article
System kolejkowy
About the author