Wolontariat

Skandia produkty

Wśród ogromnej liczby firm oferujących ubezpieczenia i produkty pochodne, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Skandia. To szwedzkie towarzystwo ubezpieczeniowe o ponad stuletniej obecności na rynku, które w Polsce działa od 1999 roku. Obecnie stanowi część grupy Vienna Insurance Group.

Dzięki tak długiemu, niespotykanemu w zasadzie na rynku ubezpieczeniowym, doświadczeniu jest w stanie zaoferować klientom produkty idealnie dopasowane do ich potrzeb. Oferowane na polskim rynku przez firmę Skandia produkty można podzielić na trzy główne kategorie: ubezpieczenia, oszczędności i inwestycje. W każdej z nich znajduje się kilka różnych produktów, aby każdy z zainteresowanych klientów mógł wybrać optymalny dla siebie.
Skandia to firma z tradycjami, ale oferuje oczywiście nowoczesne narzędzia dla swoich klientów. Profesjonalna infolinia to oczywiście standard w obecnych czasach, ale forma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje tez obsługę swoich produktów poprzez konto internetowe. Jest to niewątpliwe ułatwienie dające klientom dostęp do swoich ubezpieczeń, inwestycji i oszczędności przez 24 godziny na dobę.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

Previous article
Skandia polisa na życie
Next article
Porady dla przyszlego kredytobiorcy
About the author